SexyBookmarks (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: None
ar: لا شيء

en: Image
ar: الصورة

en: Audio
ar: الصوت

en: Text
ar: نص

en: All
ar: الكل

en: Italian
ar: إيطالية

en: Spanish
ar: أسبانية

en: Japanese
ar: يابانية

en: Video
ar: فيديو

en: Dutch
ar: هولندية

en: Polish
ar: بولندية

en: Russian
ar: روسية

en: Swedish
ar: سويدية

en: Estonian
ar: إستونية

en: Internet
ar: الإنترنت
