SexyBookmarks (6.x-1.0) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Yes
it: Sì

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: None
it: Nessuno

en: Image
it: Immagine

en: Text
it: Testo

en: All
it: Tutti

en: Italian
it: Italiano

en: Spanish
it: Spagnolo

en: Japanese
it: Giapponese

en: Select
it: Scegliere

en: Dutch
it: Olandese

en: Polish
it: Polacco

en: Russian
it: Russo

en: Swedish
it: Svedese

en: Additional settings
it: Impostazioni aggiuntive

en: Estonian
it: Estone
