Shadow - SQL queries / views optimization (6.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إرسال

en: Operations
ar: عمليات

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: error
ar: خطأ

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Field
ar: حقل

en: Save
ar: حفظ

en: Options
ar: الخيارات

en: Performance
ar: الأداء

en: Table
ar: جدول

en: Definition
ar: تعريف

en: Query
ar: استفسار

en: Enabled filters
ar: المرشحات المفعلة

en: Changed
ar: تم التغير

en: Index
ar: الفهرس

en: Base table
ar: الجدول الأساسي
