Shadowbox (6.x-2.1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Remove
ar: حذف

en: None
ar: لا شيء

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Options
ar: الخيارات

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ar: أدخل مسارات دروبال: عنوان صفحة واحد في كل سطر. علامة '*' تحل محل أي سلسلة حرفية. على سبيل المثال %blog هو مسار المدونات، %blog-wildcard لمدونة كل مستخدم. %front هي الصفحة الرئيسية.

en: Global
ar: عالمي

en: IFrame
ar: iFrame

en: Overlay
ar: الطبقة

en: Resize
ar: تغيير الحجم
