Shaken not stirred (6.x-1.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Register
tr: Kaydol

en: Content
tr: İçerik

en: Login
tr: Giriş

en: Logout
tr: Çıkış

en: Right Sidebar
tr: sağ sütun

en: Logged in as&nbsp;
tr: Giriş yaptığınız ad&nbsp;
