Shallow Grunge (6.x-3.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Right sidebar
tr: Sağ sütun

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Content Bottom
tr: İçerik Altı

en: Link color
tr: Bağlantı rengi
