ShareThis (6.x-1.8) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Links
ar: روابط

en: Weight
ar: الوزن

en: Node types
ar: أنواع العقد

en: Nodes
ar: العقد

en: Code
ar: الكود
