Sheetnode (6.x-1.2) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Submit
fa: ثبت

en: Author
fa: نویسنده

en: Subject
fa: موضوع

en: Manager
fa: مدیر

en: Language
fa: زبان

en: Version
fa: نسخه

en: Category
fa: دسته بندی

en: Import
fa: ورود

en: Save
fa: ذخیره

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Creation date
fa: تاریخ ایجاد

en: Company
fa: شرکت

en: Other
fa: ساير

en: Template
fa: قالب

en: Word count
fa: شمارش کلمات

en: Revision
fa: بازبینی

en: Identifier
fa: شناسه

en: XLS file
fa: فایل XLS
