Sheetnode (6.x-1.3) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Submit
ar: إضافة

en: Content
ar: المحتوى

en: Author
ar: المؤلف

en: Subject
ar: الموضوع

en: Manager
ar: الإداري

en: Language
ar: اللغة

en: Version
ar: النسخة

en: Category
ar: التصنيف

en: Import
ar: استيراد

en: Save
ar: حفظ

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Other
ar: آخر

en: Template
ar: القالب

en: Revision
ar: مراجعة

en: Identifier
ar: المعرف
