Sheetnode (6.x-1.3) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Content
ur: متن

en: Author
ur: مصنف

en: Subject
ur: موضوع

en: Manager
ur: مینیجر

en: Language
ur: زبان

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں
