Sheetnode (6.x-1.4) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Submit
he: שלח

en: Content
he: תוכן

en: Author
he: מחבר/ת

en: Subject
he: נושא

en: Manager
he: מנהל

en: Language
he: שפה

en: Version
he: גירסה

en: Category
he: קטגוריה

en: Import
he: יבוא

en: Save
he: שמירה

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Creation date
he: תאריך יצירה

en: Company
he: חברה

en: Security
he: אבטחה

en: Other
he: אחר

en: Revision
he: גרסה

en: The primary identifier for a node.
he: המזהה הראשי עבור פריט תוכן.

en: Identifier
he: מזהה

en: Fullscreen
he: מסך מלא

en: Last modification date
he: תאריך עדכון אחרון
