Sheetnode (6.x-1.2) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Manager
ml: മാനേജർ

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Version
ml: പതിപ്പ്

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക
