Shoutbox (6.x-2.2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Groups
ar: مجموعات

en: Author
ar: المؤلف

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Display settings
ar: إعدادات العرض

en: Update
ar: تحديث

en: Created
ar: الإنشاء

en: Changed
ar: تم التغير
