Signup (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (36 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Closed
az: Bağlıdır

en: List
az: Siyahı

en: Subject
az: Mövzu

en: closed
az: bağlıdır

en: disabled
az: söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: view
az: görünüş

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: none
az: yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: Open
az: Aç

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Add
az: Əlavə et

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: User
az: İstifadəçi

en: action
az: hərəkət

en: Node
az: Material

en: Expanded
az: Genişləndirilmiş

en: All
az: Hammısı

en: From
az: Kimdən

en: Medium
az: Orta

en: Anonymous
az: Anonim

en: Not specified
az: Qeyd edilməmişdir
