Signup Rules Integration (6.x-1.3) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: value
es: valor

en: Content
es: Contenido

en: Subject
es: Asunto

en: view
es: vista

en: Message
es: Mensaje

en: User
es: Usuario

en: You must enter a valid e-mail address.
es: Debe especificar una dirección de correo electrónico válida.

en: From
es: Desde

en: greater than
es: mayor que

en: less than
es: menor que

en: The mail's subject.
es: El asunto del correo.

en: Replacement tokens
es: Patrones de reemplazo

en: Signup
es: Registro

en: Cancel signup
es: Cancelar inscripción

en: Supported string substitutions: %tokens, and any tokens in the %replacement_tokens list.
es: Cadenas de sustitución soportadas: %tokens, y cualquer tokens en la lista de %replacement_tokens.

en: You must enter a numeric value.
es: Debe especificar un valor numérico.
