Signup Rules Integration (6.x-1.4) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Subject
ar: الموضوع

en: view
ar: عرض

en: Message
ar: الرسالة

en: User
ar: مستخدم

en: You must enter a valid e-mail address.
ar: يجب أن تدخل عنوان بريد إلكتروني سليم.

en: From
ar: من
