Simple Access (6.x-2.0) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Операции

en: Group
ru: Группа

en: List
ru: Список

en: Cancel
ru: Отмена

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Update
ru: Обновить

en: Access
ru: Доступ

en: Add
ru: Добавить

en: View
ru: Просмотр

en: Display
ru: Отображение

en: Roles
ru: Роли

en: Add Group
ru: Добавить Группу

en: Delete Group
ru: Удалить Группу

en: rebuild permissions
ru: обновить права доступа

en: Save content type
ru: Сохранить тип материала

en: Maintain access profiles
ru: Профили Простого Доступа

en: Edit Profile
ru: Редактировать профиль

en: Delete Profile
ru: Удение профиля

en: Are you sure you want to delete this profile?
ru: Вы действительно хотите удалить этот профиль?
