Simple Access (6.x-2.0) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Update
sr: Ажурирање

en: View
sr: Преглед

en: Roles
sr: Улоге
