Simple Date Repeat (6.x-1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Edit
ur: تدوین

en: Date
ur: تاریخ

en: Daily
ur: روزانہ

en: Weekly
ur: ہفتہ وار

en: Monthly
ur: ماہانہ

en: Summary
ur: خلاصہ
