Simple Date Repeat (6.x-1.2) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Edit
ro: Editați

en: Date
ro: Data

en: Daily
ro: Zilnic

en: Weekly
ro: Săptămânal

en: Monthly
ro: Lunar

en: Summary
ro: Sumar

en: days
ro: zile

en: Until
ro: Până la

en: Date to stop repeating this item.
ro: Data la care se va opri repetarea acestui element.

en: Yearly
ro: Anual

en: and
ro: şi
