Simple Date Repeat (6.x-1.3) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Daily
ar: يوميًا

en: Weekly
ar: أسبوعيًا

en: Monthly
ar: شهرياً

en: Summary
ar: الملخص

en: and
ar: و
