Simple Date Repeat (6.x-1.3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Daily
hy: Օրական

en: Weekly
hy: Շաբաթական

en: Monthly
hy: Ամսեկան
