Simple Date Repeat (6.x-1.3) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Edit
id: Sunting

en: Date
id: Tanggal

en: Daily
id: Harian

en: Weekly
id: Mingguan

en: Monthly
id: Bulanan

en: Summary
id: Ringkasan

en: days
id: hari

en: and
id: dan
