Simple Geo (6.x-1.2) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: On
ar: في

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Search
ar: بحث

en: True
ar: صحيح

en: False
ar: خطأ

en: Area
ar: مجال

en: Off
ar: إيقاف

en: Never
ar: أبدا

en: Users
ar: المستخدمين

en: Position
ar: الوضع

en: Close
ar: إغلاق

en: Map
ar: خريطة
