Simple Geo (6.x-1.2) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: On
he: פעיל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Search
he: חיפוש

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Area
he: איזור

en: Off
he: כבוי

en: Never
he: לעולם

en: Users
he: חברי האתר

en: Position
he: מיקום

en: Close
he: סגירה

en: Map
he: מפה

en: Max
he: מקסימום

en: Synchronize translations
he: סינכרון תרגומים

en: You must select a value unless this is an optional exposed filter.
he: אם זה אינו מסנן חשוף אופציונלי, עליך לבחור ערך.

en: exposed
he: חשוף

en: Min
he: מינימלי

en: Default position
he: מיקום ברירת המחדל
