Simple Geo (6.x-1.3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Search
hy: Որոնել

en: Area
hy: Տարածք

en: Never
hy: Երբեք

en: Map
hy: Քարտեզ
