Simple Geo (6.x-1.1) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: On
az: Aktiv

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Search
az: Axtarış

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Area
az: Sahə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Never
az: Heç vaxt

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Position
az: Vəzifə

en: Close
az: Bağlı

en: Map
az: Xəritə

en: exposed
az: məruz
