Simple Geo (6.x-1.1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: On
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Search
lt: Paieška

en: Area
lt: Plotas

en: Off
lt: Išjungta

en: Always
lt: Visada

en: Never
lt: Niekada

en: Users
lt: Nariai

en: Position
lt: Pozicija

en: Close
lt: Uždaryti

en: Map
lt: Žemėlapis

en: <Any>
lt: -bet kuris-
