Simple Geo (6.x-1.2) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: On
pl: Włączony

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Search
pl: Szukaj

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Area
pl: Obszar

en: Off
pl: Wyłączony

en: Always
pl: Zawsze

en: Never
pl: Nigdy

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Position
pl: Pozycja

en: Append
pl: Dołącz

en: Close
pl: Zamknij

en: Coordinates
pl: Współrzędne

en: Map
pl: Mapa

en: Synchronize translations
pl: Synchronizuj tłumaczenia

en: <Any>
pl: &lt;Dowolne&gt;

en: Zoom level
pl: Poziom przybliżenia

en: You must select a value unless this is an optional exposed filter.
pl: Należy wprowadzić wartość, chyba że udostępniony filtr jest opcjonalny.

en: exposed
pl: udostępniony

en: Min
pl: Minimum
