Simple Geo (6.x-1.2) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: On
ro: Pornit

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Search
ro: Căutare

en: True
ro: Adevărat

en: False
ro: Fals

en: Area
ro: Zonă

en: Off
ro: Oprit

en: Always
ro: Întotdeauna

en: Never
ro: Niciodată

en: Users
ro: Utilizatori

en: Position
ro: Poziţie

en: Close
ro: Închideți

en: Map
ro: Hartă

en: <Any>
ro: <Oricare>

en: exposed
ro: expus
