Simple Reservation (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (60 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Date
nl: Datum

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Comment
nl: Reactie

en: Start
nl: Begin

en: End
nl: Einde

en: Other
nl: Andere

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Use cron to clear the cache once per hour
nl: Gebruik cron om de cache, 1 maal per uur, te legen

en: The configuration has been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: not available
nl: niet beschikbaar

en: If you use Drupal's cache, the system weather blocks will not be updated for anonymous users unless the cache is cleared. This happens e.g. when new nodes are created. If you want the system weather blocks to be updated when new weather data is available, you can clear the cache once per hour. Please note that this might slow down your site.
nl: Als Drupal cache wordt gebruikt zullen de 'algemeen weer' blokken voor anonieme gebruikers niet worden vernieuwd tenzij de cache wordt geleegd. Dit gebeurd bijvoorbeeld als nieuwe inhoud wordt aangemaakt. Als u de 'algemeen weer' blokken up-to-date wenst te houden, leeg de cache dan geregeld, bijvooorbeel éénmaal per uur. Dit kan de performance van uw site negatief beïnvloeden.

en: for
nl: voor

en: Edit item
nl: Wijzig item

en: Delete item
nl: Item verwijderen

en: Reservation
nl: Reservering

en: previous month
nl: vorige maand

en: next month
nl: volgende maand

en: previous week
nl: vorige week

en: next week
nl: volgende week

en: booked by
nl: gereserveerd door

en: Date and Time
nl: Datum en tijd

en: Date and time for this reservation.
nl: Datum en tijd voor deze reservering

en: Start date and time of this reservation.
nl: Begindatum en -tijd voor deze reservering.

en: End date and time of this reservation.
nl: Einddatum en -tijd voor deze reservering.

en: Reservation for the complete day
nl: Reservering voor een hele dag

en: Enable this reservation if you want to reserve for the whole day. This overwrites the above hour/minute setting.
nl: Activeer deze reservering als u de hele dag wilt reserveren. Hiermee overschrijft u de uur/minuut instelling.

en: The item you want to reserve.
nl: Het item wat u wilt reserveren.

en: You can add a comment for your reservation.
nl: U kunt een reactie aan uw reservering toevoegen.

en: This reservation is for
nl: Deze reservering is voor

en: Add a name here if you want to reserve this item for somebody else.
nl: Voeg een naam toe, als u deze reservering voor iemand anders wilt maken.

en: Delete this reservation.
nl: Reservering verwijderen.

en: Save this reservation
nl: Reservering opslaan

en: Are you sure you want to delete the reservation %rid?
nl: Weet u zeker dat u de volgende reservering wilt verwijderen: %rid?

en: The reservation has been deleted.
nl: De reservering is verwijderd.

en: The item is already reserved at the beginning of your reservation!
nl: Het item is al aan het begin van uw reservering gereserveerd!

en: The item is already reserved at the end of your reservation!
nl: Het item is al aan het einde van uw reservering gereserveerd!

en: The item is already reserved during that time!
nl: Het item is al gereserveerd op de door u opgegeven tijd!

en: The reservation has been saved.
nl: De reservering is opgeslagen.

en: available
nl: beschikbaar

en: Create new item
nl: Nieuw item toevoegen

en: General settings for the reservation system.
nl: Algemene instellingen voor het reserveringssysteem.

en: Maximum number of reservations per person
nl: Maximum aantal te maken reserveringen per persoon.

en: The item has been deleted.
nl: Het item is verwijderd.

en: Reservation %rid updated by %name
nl: De reservering %rid is gewijzigd door %name

en: New reservation %rid added by %name
nl: De nieuwe reservering %rid is toegevoegd door %name

en: Add reservation
nl: Reservering toevoegen

en: Edit reservation
nl: Reservering wijzigen

en: Edit an existing reservation.
nl: Wijzig een bestaande reservering

en: Delete reservation
nl: Reservering verwijderen

en: Item ID
nl: Item-ID
