Simplenews Content Selection (6.x-1.6) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Type
ar: النوع

en: Read more
ar: اقرأ المزيد

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Weight
ar: الوزن

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Created
ar: الإنشاء

en: Published
ar: منشور

en: Filter
ar: انتقاء

en: This field is required.
ar: هذا الحقل ضروري.

en: Filters
ar: المرشحات

en: Plain
ar: عادي

en: Node title
ar: عنوان العقدة

en: Unpublished
ar: غير منشور
