Simplenews RealName (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Unsubscribe
ar: الغ الاشتراك

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Export
ar: تصدير

en: Update
ar: تحديث

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: No subscriptions available.
ar: لا اشتراكات متاحة.

en: The following addresses were added or updated: %added.
ar: تمت إضافة أو تحديث العناوين التالية: %added.

en: No addresses were added.
ar: لم تتم إضافة أية عناوين.

en: The following addresses were invalid: %invalid.
ar: العناوين التالية باطلة: %invalid.

en: No addresses were found.
ar: لم يتم العثور على أي عناوين.
