Simplenews RealName (6.x-2.0-alpha1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Language
az: Dil

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Export
az: Eksport

en: Update
az: Yeniləmə
