Simplenews RealName (6.x-2.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Username
ur: اسم صارف

en: Real name
ur: حقیقی نام

en: Subscribe
ur: رکنیت حاصل کریں

en: Unsubscribe
ur: رکنیت منسوخ کریں

en: Language
ur: زبان

en: edit
ur: ترمیم

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Mail
ur: مراسلہ

en: Email
ur: ای میل
