Simplenews Scheduler (6.x-2.3) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ar: إرسال

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Node
ar: العقدة

en: Never
ar: أبدا

en: Month
ar: بالشهر

en: Week
ar: بالأسبوع

en: Day
ar: باليوم

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: Hour
ar: الساعة
