Simplenews Statistics (6.x-3.0-alpha1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Date
it: Data

en: Statistics
it: Statistiche

en: n/a
it: n/d

en: Email
it: E-mail

en: Details
it: Dettagli

en: Send
it: Invia

en: No statistics available.
it: Statistiche non disponibili.

en: Date created
it: Data di creazione
