Simplenews Statistics (6.x-3.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Date
lt: Data

en: Statistics
lt: Statistika

en: n/a
lt: n/d

en: Mail
lt: Paštas

en: Email
lt: El. paštas

en: Details
lt: Išsamiai

en: Send
lt: Siųsti

en: No statistics available.
lt: Statistikos nėra.

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Newsletter
lt: Naujienlaiškis

en: No newsletters available.
lt: Nėra jokių naujienlaiškių.
