Simplenews Statistics (6.x-3.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Date
ne: मिति

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Email
ne: ईमेल

en: Details
ne: विस्तृत

en: Send
ne: पठाउनुहोस्
