Simplenews Statistics (6.x-3.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Time
ar: الوقت

en: URL
ar: العنوان URL

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: n/a
ar: غير متوفر

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Url
ar: المسار

en: Details
ar: التفاصيل

en: Send
ar: أرسل

en: No statistics available.
ar: لا توجد إحصائيات متوفرة.

en: Date created
ar: تاريخ الإنشاء

en: Newsletter
ar: النشرة

en: No newsletters available.
ar: لا نشرات متاحة
