Simplenews Statistics (6.x-3.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: E-mail
ur: برقی خط

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: n/a
ur: کوئی نہیں

en: Mail
ur: مراسلہ

en: Email
ur: ای میل
