Simpler (6.x-1.3) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Left sidebar
tr: Sol sütun

en: Right sidebar
tr: Sağ sütun

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Bottom middle
tr: Alt bölge orta

en: Content top
tr: Önce içerik

en: Content bottom
tr: İçeriğin altında

en: Bottom first
tr: Alt bölge ilk

en: Bottom last
tr: Alt bölge son
