SimpleTest (6.x-2.10) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Development
ne: विकास

en: Group
ne: समूह

en: List
ne: सूचि

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Message
ne: सन्देश

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: Log out
ne: लगआउट
