SimpleTest (6.x-2.11) - en to fa translation catalogue (80 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Username
fa: نام کاربری

en: Development
fa: توسعه

en: Group
fa: گروه

en: List
fa: فهرست

en: Actions
fa: عملکردها

en: Description
fa: شرح

en: Enabled
fa: فعال

en: Test
fa: آزمایش

en: Message
fa: پیغام

en: Password
fa: گذرواژه

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Filename
fa: نام فایل

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: Line
fa: خط

en: General
fa: عمومی

en: Role
fa: نقش

en: User login
fa: ورود کاربر

en: Log in
fa: ورود

en: Function
fa: تابع

en: Logout
fa: خروج

en: Browser
fa: مرورگر

en: Log out
fa: خروج

en: Results
fa: نتایج

en: Testing
fa: آزمایش

en: -n/a-
fa: - هیچ -

en: Found the @submit button
fa: دکمه ی @submit یافت شد

en: Failed to set field @name to @value
fa: مقداردهی فیلد @name به @value ناموفق بود

en: No temporary directories to remove.
fa: هیچ پوشه موقتی برای حذف وجود ندارد.

en: No test results to display.
fa: هیچ نتایج آزمایشی برای نمایش وجود ندارد.

en: Created content type %type.
fa: نوع محتوای %type ساخته شد.

en: User created with name %name and pass %pass
fa: کاربر با نام %name و گذرواژه %pass ساخته شد

en: Created permissions: @perms
fa: مجوز ها ساخته شدند: @perms

en: Invalid permission %permission.
fa: مجوز نامعتبر: %permission.

en: Username field found.
fa: فیلد نام کاربری یافت شد.

en: Password field found.
fa: فیلد پسورد یافت شد.

en: Valid HTML found on "@path"
fa: در مسیر "@path" کد HTML معتبر یافت شد.

en: Parsed page successfully.
fa: صفحه با موفقیت تجزیه شد.

en: Found the requested form fields at @path
fa: فیلدهای فرم درخواست‌شده در @path پیدا شد

en: Did not find field by name @name
fa: فیلد با نام @name پیدا نشد

en: Found field by id @id
fa: فیلد با شناسه @id پیدا شد

en: Did not find field by id @id
fa: فیلدی با شناسه @id پیدا نشد.

en: HTTP response expected !code, actual !curl_code
fa: پاسخ HTTP مورد انتظار !code، مقدار واقعی !curl_code

en: Tests
fa: تست‌ها

en: Run tests
fa: اجرای تست‌ها

en: Clean test environment
fa: پاک کردن محیط تست

en: Remove tables with the prefix "simpletest" and temporary directories that are left over from tests that crashed. This is intended for developers when creating tests.
fa: حذف جدول‌های دارای پیشوند "simpletest" و پوشه‌های موقتی که از آزمایش‌های شکست‌خورده جا مانده‌اند. این برای توسعه‌گرها در هنگام ایجاد آزمایش‌ها طراحی شده است.

en: Clean environment
fa: پاک کردن محیط

en: No tests to display.
fa: هیچ تستی برای نمایش وجود ندارد.

en: No test(s) selected.
fa: هیچ تستی انتخاب نشده است.

en: Processing test @num of @max - %test.
fa: در حال پردازش تست @num از @max - %test

en: Processed test @num of @max - %test.
fa: تست‌های پردازش شده: @num از @max - %test

en: 1 pass | @count passes
fa[0]: ۱ مورد موفقیت آمیز
fa[1]: @count مورد موفقیت آمیز

en: 1 fail | @count fails
fa[0]: ۱ مورد شکست خورده
fa[1]: @count مورد شکست خورده

en: 1 exception | @count exceptions
fa[0]: ۱ استثنا
fa[1]: @count استثنا

en: Provides a framework for unit and functional testing.
fa: ارائه یک چارچوب واحد و تست عملکرد

en: Created role of name: @name, id: @rid
fa: نقشی ایجاد شد با نام: @name، شناسه: @rid

en: User %name successfully logged in.
fa: کاربر %name با موفقیت وارد شد.

en: "@text" found
fa: "@text" پیدا شد

en: "@text" not found
fa: "@text" پیدا نشد

en: Pattern "@pattern" found
fa: الگوی "@pattern" پیدا شد

en: Pattern "@pattern" not found
fa: الگوی "@pattern" پیدا نشد

en: Select the test(s) or test group(s) you would like to run, and click <em>Run tests</em>.
fa: آزمایش‌(ها) یا مجموعه(های) آزمایش که مایل به اجرای آنها هستید را انتخاب نمایید، و <em>اجرای آزمایش‌ها</em> را کلیک کنید.

en: All (@count)
fa: همه (@count)

en: Pass (@count)
fa: موفق (@count)

en: Fail (@count)
fa: ناموفق (@count)

en: Return to list
fa: بازگشت به لیست

en: Clear results after each complete test suite run
fa: پاکسازی نتایج پس از هر اجرای کامل مجموعه آزمایش

en: The test run did not successfully finish.
fa: اجرای آزمایش با موفقیت تمام نشد.

en: Clear results is disabled and the test results table will not be cleared.
fa: پاکسازی نتایج غیرفعال شده است و جدول نتایج آزمایش پاکسازی نخواهد شد.

en: No leftover tables to remove.
fa: هیچ جدول جامانده‌ای برای حذف وجود ندارد.

en: 1 debug message | @count debug messages
fa[0]: ۱ پیغام اشکال‌زدایی
fa[1]: @count پیغام اشکال‌زدایی

en: Removed 1 test result. | Removed @count test results.
fa[0]: ۱ نتیجه آزمایشی حذف شد.
fa[1]: @count نتیجه آزمایشی حذف شد.

en: Removed 1 leftover table. | Removed @count leftover tables.
fa[0]: ۱ جدول جامانده حذف شد.
fa[1]: @count جدول جامانده حذف شد.

en: Removed 1 temporary directory. | Removed @count temporary directories.
fa[0]: ۱ پوشه موقت حذف شد.
fa[1]: @count پوشه موقت حذف شد.

en: Test result
fa: نتیجه آزمایش

en: View result of tests.
fa: مشاهده نتیجه آزمایش‌ها.

en: hash
fa: کد گذاری
