SimpleTest (6.x-2.9) - en to he translation catalogue (33 entries)

en: Status
he: מצב

en: E-mail
he: אימייל

en: Username
he: שם משתמש

en: Development
he: פיתוח

en: Group
he: קבוצה

en: List
he: רשימה

en: Actions
he: פעולות

en: Description
he: תיאור

en: Enabled
he: מופעל

en: Test
he: בדיקה

en: Message
he: הודעה

en: Password
he: סיסמה

en: Settings
he: הגדרות

en: Filename
he: שם קובץ

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Not found
he: לא נמצא

en: Line
he: שורה

en: General
he: כללי

en: Role
he: תפקיד

en: User login
he: כניסה

en: Log in
he: כניסה

en: Function
he: פונקציה

en: Logout
he: יציאה

en: Browser
he: דפדפן

en: Log out
he: יציאה

en: Results
he: תוצאות

en: Testing
he: מתבצעת בדיקה

en: -n/a-
he: -לא זמין-

en: No temporary directories to remove.
he: אין תיקיות זמניות להסרה.

en: PHP DOMDocument class
he: מחלקת DOMDocument של PHP

en: All (@count)
he: הכל (@count)

en: Fail (@count)
he: נכשל (@count)

en: hash
he: גיבוב
