SimpleTest (6.x-2.9) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Status
ur: حالت

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Username
ur: اسم صارف

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Group
ur: گروپ

en: List
ur: فہرست

en: Description
ur: وضاحت

en: Enabled
ur: فعال

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: !count e-mail was sent during this test.
ur: !count ای۔میل اس جانچ پرتال کے دوران بھیجے گئے۔

en: !count e-mails were sent during this test.
ur: !count ای۔میلز اس جانچ پرتال کے دوران بھیجے گئے۔

en: "@text" found
ur: "@text" مل گیا

en: "@text" not found
ur: "@text" نہیں ملا
