Simplified Social share (6.x-2.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Help
it: Aiuto

en: Horizontal
it: Orizzontale

en: Vertical
it: Verticale

en: Block
it: Blocco

en: Location
it: Posizione

en: Node content
it: Contenuto

en: About
it: Informazioni

en: All pages except those listed
it: Tutte le pagine eccetto quelle elencate

en: Only the listed pages
it: Solo le pagine elencate
