Simplify Node Add (6.x-1.3) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Input format
ar: نسق إدخال

en: Authoring information
ar: معلومات التاليف

en: Publishing options
ar: خيارات النشر

en: Menu settings
ar: إعدادات القائمة

en: Comment settings
ar: إعدادات التعليق

en: URL path settings
ar: إعدادات المسار

en: Notification settings
ar: إعدادت الاشعارات

en: Book outline
ar: هيكل الوثيقة

en: Revision information
ar: معلومات المراجعة
