Simplify Node Add (6.x-1.4) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Authoring information
ro: Informaţii despre autor

en: Publishing options
ro: Opţiuni de publicare

en: Menu settings
ro: Opţiuni de meniu

en: Comment settings
ro: Opţiuni comentarii

en: URL path settings
ro: Opţiuni cale URL

en: Notification settings
ro: Setări de notificare

en: Book outline
ro: Structură carte

en: Revision information
ro: Informaţii revizie

en: Field types
ro: Tipuri de câmp
