Site map (6.x-2.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: more
ro: mai multe

en: None
ro: Nimic

en: Front page
ro: Pagina principală

en: Syndicate
ro: Fluxuri Distribuţie

en: Syndicate content
ro: Emite conţinut

en: Blogs
ro: Jurnale

en: Books
ro: Cărţi
